Obsługa prawna - kraków

Kancelaria w Krakowie. Adwokat Michał Bielecki.

Kancelaria Adwokata Michała Bieleckiego jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się kancelarią w Krakowie. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i spółki oraz inne instytucje otoczenia biznesu.

Najważniejszym celem, który przyświeca kancelarii, jest zapewnienie klientom maksymalnej ochrony prawnej wraz z zachowaniem najwyższego standardu obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach prawa. Nieprzerwanie dbamy o swój rozwój, który ukierunkowany jest na zmieniające się potrzeby klientów w całej Polsce, a w szczególności z Małopolski.

Właściwie dobrani współpracownicy, bogate doświadczenie oraz kreatywność, gwarantują profesjonalną pomoc niezależnie od stopnia złożoności problemów, z jakimi przychodzą do nas klienci. Cechuje nas wszechstronna i nieustannie pogłębiana wiedza oraz stałe zaangażowanie w sprawy klientów.

Kancelaria przygotowana jest do świadczenia pomocy prawnej w warunkach bezustannie zmieniających się przepisów prawnych oraz realiów gospodarczych. W zakresie swoich usług nie ograniczamy się jedynie do rozwiązywania bieżących, prawnych problemów, ale również staramy się eliminować ryzyko pojawienia się problemów zanim one wystąpią.

Pozostajemy w stałej współpracy z kilkoma kancelariami adwokatów i radców prawnych, a także z notariuszami.

Prawnik Michał Bielecki

Kim jestem? Parę słów o mnie.

W ramach swojej praktyki adwokackiej specjalizuję się w prowadzeniu postępowań sądowych w obszarze prawa cywilnego (w tym rzeczowego, spadkowego rodzinnego) oraz administracyjnego. Z powodzeniem reprezentuję swoich klientów jako adwokat w Krakowie również w sprawach karnych.

Swoje doświadczenie zdobywałem, pracując w jednej z wiodących kancelarii adwokackich w Krakowie, która zajmowała się obsługą prawną klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Uczestniczyłem w wielu konferencjach i szkoleniach, które pozwoliły mi nawiązać kontakt z innymi pasjonatami prawa.

Jestem absolwentem studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim. W trakcie studiów odbyłem praktyki w kancelarii adwokackiej, notarialnej oraz staż w Ambasadzie RP w Bernie (Szwajcaria). Po złożeniu egzaminu adwokackiego z bardzo dobrymi wynikami zostałem wpisany na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie.

Przyczyniając się do szerzenia świadomości prawnej w społeczeństwie, wraz z grupą współpracujących z kancelarią adwokatów i radców prawnych, prowadzę szkolenia z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego.