Obsługa prawna - kraków

Kancelaria w Krakowie

Kancelaria Adwokata Michała Bieleckiego jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się kancelarią w Krakowie. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i spółki oraz inne instytucje otoczenia biznesu.

Najważniejszym celem, który przyświeca kancelarii, jest zapewnienie klientom maksymalnej ochrony prawnej wraz z zachowaniem najwyższego standardu obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach prawa. Nieprzerwanie dbamy o swój rozwój, który ukierunkowany jest na zmieniające się potrzeby klientów w całej Polsce, a w szczególności z Małopolski.

Właściwie dobrani współpracownicy, bogate doświadczenie oraz kreatywność, gwarantują profesjonalną pomoc niezależnie od stopnia złożoności problemów, z jakimi przychodzą do nas klienci. Cechuje nas wszechstronna i nieustannie pogłębiana wiedza oraz stałe zaangażowanie w sprawy klientów.

Kancelaria przygotowana jest do świadczenia pomocy prawnej w warunkach bezustannie zmieniających się przepisów prawnych oraz realiów gospodarczych. W zakresie swoich usług nie ograniczamy się jedynie do rozwiązywania bieżących, prawnych problemów, ale również staramy się eliminować ryzyko pojawienia się problemów zanim one wystąpią.

Pozostajemy w stałej współpracy z kilkoma kancelariami adwokatów i radców prawnych, a także z notariuszami.