Prawnik - Kraków

O mnie

Adwokat Michał Bielecki

W ramach swojej praktyki adwokackiej specjalizuję się w prowadzeniu postępowań sądowych w obszarze prawa cywilnego (w tym rzeczowego, spadkowego rodzinnego) oraz administracyjnego. Z powodzeniem reprezentuję swoich klientów jako adwokat w Krakowie również w sprawach karnych.

Swoje doświadczenie zdobywałem, pracując w jednej z wiodących kancelarii adwokackich w Krakowie, która zajmowała się obsługą prawną klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Uczestniczyłem w wielu konferencjach i szkoleniach, które pozwoliły mi nawiązać kontakt z innymi pasjonatami prawa.

Jestem absolwentem studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim. W trakcie studiów odbyłem praktyki w kancelarii adwokackiej, notarialnej oraz staż w Ambasadzie RP w Bernie (Szwajcaria). Po złożeniu egzaminu adwokackiego z bardzo dobrymi wynikami zostałem wpisany na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie.

Przyczyniając się do szerzenia świadomości prawnej w społeczeństwie, wraz z grupą współpracujących z kancelarią adwokatów i radców prawnych, prowadzę szkolenia z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i administracyjnego.

Prawnik Michał Bielecki